Zásady přepravy

Kdy mohu očekávat, že zásilku obdržím?

Všechny objednávky jsou odesílány z našeho skladu do 5 pracovních dnů od zadání objednávky. Dodávka bude doručena v rozmezí 10-20 pracovních dnů od data odeslání, v závislosti na dostupnosti přepravní společnosti a lokalitě. Omlouváme se, že může dojít ke zpoždění, pokud zásilka vyžaduje celní odbavení nebo kontrolu, případně ke zpoždění přepravy způsobenému přepravní službou.

Jak mohu sledovat svou objednávku?

Číslo pro sledování zásilky vám bude sděleno v e-mailu s potvrzením o odeslání. Toto číslo můžete použít a sledovat svou objednávku na adrese www.17track.net.

Do kterých zemí dodáváte?

V současné době dodáváme do celého světa. Pokud však vaše země není podporována naší logistikou, budeme vás okamžitě informovat a provedeme potřebné změny ve vaší objednávce. Chcete-li se dozvědět více informací o našem seznamu destinací, kontaktujte nás prostřednictvím service@obchodcz.com.

Jak mohu změnit svou dodací adresu?

Změna adresy je povolena pouze do 23:00 (PDT, -7 GMT) téhož dne, kdy byla objednávka podána. S žádostí o takovou změnu nás můžete kontaktovat na adrese service@obchodcz.com.

Mohu zaslat zboží na jinou adresu, než je fakturační adresa mé karty?

Ano, je to možné.

Jak se moje objednávka odesílá?

Objednávky jsou odesílány v běžné pracovní dny s výjimkou svátků. Objednávky zadané v sobotu nebo v neděli budou odeslány následující pondělí.